WYCIECZKI W ROKU SZKOLNYM 2014/15

1. Powitanie Jesieni w Parku Jordana.

Początek roku szkolnego niestety łączy się z tym, iż czas spakować piłki plażowe i powitać chłodniejsze dni. Postanowiliśmy wykorzystać piękną pogodę i pożegnać lato w naszym pięknym krakowskim Parku Jordana! DO ZOBACZENIA ZA ROK PANI LATO!

2. X 2014 R.

Wyjazd do Nowohuckiego Centrum Kultury na spektakl ,,Mała Syrenka”.

 

3.XI 2014 r.

Wyjazd grupy Puchatki i Domisie do Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na warsztaty pt:,,W pracowni artysty”. Podczas warsztatów przedszkolaki dowiedziały się jak pracują malarze i rzeźbiarze, do czego służy tempertyna i blejtram.Może wśród naszych pociech narodzi się przyszły mistrz Matejko ?

 

4.XI 2014r.

Wyjazd grupy Domisie do Teatru Współczesnego na spektakl ,,Jaś i Małgosia” .Po przedstawieniu dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach teatralnych podczas , których poznały tajniki pracy aktorów i scenografów.

 

5. I 2015r.

Wyjazd wszystkich przedszkolaków na piękne zimowe przedstawienie,,Królowa Śniegu”. Opowieść o sile przyjaźni i poświęceniu wzbudziła w dzieciach wiele emocji.

Stronę wykonał: tedenet © 2014