Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

Nowy Rok Szkolny 2016/2017 rozpoczynamy od słów Pani Minister Edukacji Narodowej – "Przed Nami – jak co roku – czas wytężonej pracy. Życzę wszystkim aby przyniosła ona wiele satysfakcji. Pamiętajmy o tym, że dobro dziecka jest najważniejsze."

Tymi słowami witamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. A co nas czeka w najbliższym czasie?:

  • 15 września odwiedzi nas Teatr Lalek Pinokio ze spektaklem "Wesoła szkoła". Przedszkolaki poznają zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a po przedstawieniu wszystkie dzieci otrzymają odblaskowe opaski, przygotowane przez Biuro Prasowe UMK.
  • 23 września odbędą się w przedszkolu, pierwsze w tym roku, Warsztaty Małego Historyka pt., "Dlaczego Królowie nosili przydomki?". Podczas warsztatów dzieci otrzymają specjalne Legitymacje Małego Historyka.
  • 14 października z okazji Świeta Komisji Edukacji Narodowej wyjeżdzamy do teatru Współczesnego na spektakl "Przygody Koziołka Matołka". 

Zapraszamy!

 

school-1575835_1920

Stronę wykonał: tedenet © 2014