Uroczyste pożegnanie absolwentów przedszkola i zakończenie roku

22 czerwca  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów: Nikolki, Mateuszka, Piotrusia i Clementii, którzy od września rozpoczną naukę w szkole. Zakończyliśmy również rok szkolny 2016/2017. Najpierw zaprezentowała się grupa Domisie ze swoim krótkim występem, potem grupa Skrzatów zaśpiewała starszakom i wszystkim obecnym piosenkę o wakacjach. Po części artystycznej Pani Dyrektor rozdała absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola wraz z pamiątkowymi książeczkami i maskotkami, a pozostałym dzieciom dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej oraz dyplomy za szczególne osiągnięcia podczas trwania tego roku. Na koniec każdy dostał lodową niespodziankę. Życzymy absolwentom samych piątek i szóstek w szkole, a wszystkim dzieciom i rodzicom bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień!

luggage-3093416_1280

Galeria zdjęć na stronie Facebook

Stronę wykonał: tedenet © 2014