Pasowanie na Przedszkolaka

 

Dzień 10 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy Niedźwiadki. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, symbol grupy oraz mały słodki upominek od starszaków z grupy Domisie, którzy również na tę okazję przygotowali krótki występ. Jak powiedziała Pani Dyrektor od dziś Niedźwiadki nie są już maluszkami tylko prawdziwymi przedszkolakami.

back-to-school-2629361_1920

Galeria zdjęć na stronie Facebook

Stronę wykonał: tedenet © 2014