Dzień Kredki

 

,,Kolorowe kredki w pudełeczku noszę , kolorowe kredki bardzo lubią mnie . Kolorowe kredki kiedy je poproszę , namalują wszystko to co chcę. Namalują domek i na płocie kota i wesołe słonko na pochmurne dni A gdy w kosmos lecieć przyjdzie mi ochota , prawdziwą rakietę namalują mi…” 24 listopada przedszkolaki z grupy Domisie oraz Niedźwiadki zamieniły szary, listopadowy dzień w barwny i kolorowy. Tego dnia świętowaliśmy „Dzień Kredki’. Podczas różnych zabaw i konkurencji utrwalaliśmy kolory, ćwiczyliśmy sprawność ruchową oraz umiejętności matematyczne. Dzieci wysłuchały bajki o „Żółtej kredce”, do której narysowały obrazek. Na koniec wykonały kredkowe czapki, na wzór tych, którzy mieli aktorzy z teatru Bagatela w niedawno obejrzanym przedstawieniu. Tego dnia w przedszkolu było kolorowo, wesoło i tęczowo.

crayons-2060776_1920

Galeria zdjęć na stronie Facebook

Stronę wykonał: tedenet © 2014