Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Rozstrzygnięty został też konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś”. Konkurs spodobał się dzieciom i dał im ogromna radość tworzenia swojej wersji misia, a forma była dowolna, dlatego dzieci z niewielką pomocą rodziców wykazali się ogromną pomysłowością. Największą atrakcją dla dzieci okazała się słodka niespodzianka – misiowe kanapeczki, które dzieci same mogły przygotować i na koniec oczywiście zjeść.

teddy-bear-2771252_1920

Galeria zdjęć na stronie Facebook

Stronę wykonał: tedenet © 2014