Święto Rodziny 2018

 

Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków czerwiec jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam i Tatusiów. W tym roku również podczas występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. „Święto Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. W tym roku nasze występy połączone były z jubileuszem 15-lecia Przedszkola. Był tort i krótki występ artystyczny. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało! Dziękujemy mamie naszej Lenki "Zet" za przepiękne zdjęcia!

boy-1299084_1280

Galeria zdjęć na stronie Facebook

Stronę wykonał: tedenet © 2014