DLACZEGO MY!

Przedszkole Piotrusia Pana istnieje od 2003 r.

Nasza kadra pedagogiczna to ludzie z pasją, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata nauki, przyrody, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie. Nasi nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Nasza placówka posiada własny, ogrodzony plac zabaw.

W przedszkolnym ogrodzie dzieci mogą wybrać różne formy aktywności lub uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych.

Prowadzimy także klasę ,,0”, która zapewnia Państwa dzieciom wspaniały start w szkole.

Zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój oparty o bogaty program zajęć ,skonstruowany tak , by poprzez zabawę kształtować najważniejsze kompetencje niezbędne do płynnego wejścia Dziecka w życie szkolne.