JĘZYK FRANCUSKI

Francuski staje się językiem powszechnie używanym na całym świecie. W naszym przedszkolu zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu!

Nauka języków w naszej placówce jest dla dziecka tylko przyjemnością, nie wymaga wysiłku, gdyż opiera się na zabawie. Spotkanie z językiem francuskim jest dla dzieci prawdziwą przygodą!

Zapraszamy również Twoje dziecko w ciekawą podróż, która pozwoli mu poznać kulturę i język Francji. Przedszkole współpracuje ze szkołami z Francji. Odwiedzają nas także studenci z wyższych uczelni francuskich, co daje możliwość naszym przedszkolakom obcować z językiem francuskim i poznawać kulturę Francji.
Istnieje możliwość dodatkowo zapisu na język angielski, język francuski i język niemiecki do nowootwartej szkoły języków obcych dla dzieci:

Mały Europejczyk
tel. (012) 416-37-67