NATIVE SPEAKER

NATIVE SPEAKER ONCE A WEEK

Raz w tygodniu dzieci mają okazję spędzić czas z native speakerem.

Zajęcia te prowadzone są przez osoby pochodzące z krajów anglojęzycznych, dla których angielski jest językiem ojczystym. Podczas tych zajęć przedszkolaki w naturalny i spontaniczny sposób mogą wykorzystywać umiejętności językowe , jakich nabywają w trakcie codziennych zajęć z lektorem polskim.

ZAJĘCIA MAJĄ NA CELU:

-rozwijać u dzieci przede wszystkim umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu

-zapewnić dzieciom możliwość poznania i ćwiczenia właściwej wymowy w języku angielskim poprzez kontakt z native speakerem

-umacniać pewność siebie w sytuacjach językowych oraz  motywację do spontanicznego porozumiewania się w języku angielskim

ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ PRZEZ ANGLOJĘZYCZNYCH INSTRUKTORÓW ZE SZKOŁY JĘZYKOWEJ INFINITY W KRAKOWIE.