o nas


 

Witamy na stronie Prywatnego Przedszkola Piotrusia Pana !

Prywatne Przedszkole Piotrusia Pana z językiem angielskim i francuskim, działa w Krakowie od września 2003 roku.  Jest otwarte od 7.00 do 18.00. Dzieci mają codzienny kontakt z językiem angielskim.

Od 1.09. 2014 roku rozpoczynamy zajęcia dwa razy w tygodniu z native speakerami, poza tym dwa razy w tygodniu uczą się języka francuskiego. Przedszkole Piotrusia Pana proponuje wspaniałą przygodę z językiem angielskim. Angielski towarzyszy dzieciom codziennie podczas zabawy, śpiewaniu piosenek, recytacji wierszy a także specjalnie aranżowanych sytuacji. Spotkania z native speakerami uczą dzieci swobodnego mówienia w sposób naturalny, wyrabiają prawidłową melodię i akcent języka angielskiego. Od 11 lat doskonalimy własne metody nauczania, ale sięgamy też do opracowanego przez Longman programu D.K.W. 4013-8/01 autorstwa Ewy Lewandowskiej i Barbary  Maciszewskiej.

W Przedszkolu prowadzone są także zajęcia z języka francuskiego dwa razy w tygodniu. Przedszkole stara się zapewnić dzieciom wspaniały językowy start do szkoły podstawowej. Od 2010 r. w większości niepublicznych szkół, drugi język obcy pojawia się już w trzeciej lub czwartej klasie. A zatem wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnej szkoły – umożliwiamy kontakt z drugim językiem obcym już w przedszkolu. Dziecko do ósmego roku życia przyswaja sobie języki w sposób błyskawiczny i naturalny – a więc dajemy szansę naszym pociechom poznać nie tylko język angielski !

Dzięki językom obcym do Przedszkola Piotrusia Pana, oprócz dzieci polskich uczęszczały też dzieci z wielu innych krajów świata: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Portugalii, Danii, Wietnamu, Japonii i Włoch.

Przez blisko 11 lat, wszyscy uczestnicy życia Przedszkola Piotrusia Pana, a zatem Przedszkolaki, Rodzice, Kadra Pedagogiczna tworzyli i nadal tworzą wspaniałą atmosferę współpracy, przyjaźni, tolerancji i zrozumienia, przyczyniając się do sukcesu Przedszkola.

Zapraszamy !

Stronę wykonał: tedenet © 2014