REKOMENDACJE RODZICÓW

Ref. 1

"Małe, kameralne, czyściuteńkie przedszkole z cudowną panią dyrektor, która nie tylko zna każde dziecko z imienia, ale jeszcze pamięta o nim najdrobniejszy szczegół! To wydaje się niemożliwe. Ale jest prawdziwe! Do Piotrusia Pana najpierw w 2003r. uczęszczała moja córeczka Ania, a potem w 2006r. przygodę z przedszkolem rozpoczął syn Adaś. Rodzinna atmosfera, która nas tam spotkała sprawiła, że żal było odchodzić do szkoły. Dziękujemy za wspaniałe wspomnienia. Pozdrawiamy."

Michał i Ania Wilk

Ref. 2

"W Krakowie jest mnóstwo przedszkoli, ale Piotruś Pan to naprawdę świetne miejsce! Trzonem przedszkola jest pani dyrektor Kamas, która ma „szatańskie” pomysły i zaraża nimi cały personel. Dużym atutem nauki j. Angielskiego jest to, że są tutaj dzieci z Francji, Stanów, Japonii itd., które nie znają polskiego. Nasze dzieciaki, aby się z nimi dogadać, muszą próbować coś mówić po angielsku. Świetna szkoła języka – tego nie nauczą się na żadnych lekcjach! To przedszkole to pełen profesjonalizm. Pozdrawiam"

Marcin, tata Filipa, 2011 r.

Ref. 3

"Piotruś Pan to małe, przyjemne przedszkole. Mój syn czuł się tutaj świetnie i przepadał za panią Agnieszką. Niestety przedszkole jest czynne tylko do 18.00, a ja mogę odebrać dziecko najwcześniej o 20.00. Musieliśmy poszukać innego przedszkola. To już nie to. Pozdrawiam!"

Rodzice Krzysia, 2010 r.