Z życia przedszkola

Prywatne Przedszkole Piotrusia Pana powstało 1 lipca 2003 r. Obecnie nasi abiturienci kończą studia wyższe. Od samego początku było to miejsce stworzone z pasji do pracy z dziećmi, miejsce przyjazne wszystkim maluchom.

W naszym przedszkolu spotykają się dzieci zcałego świata: Dominikany, Niemiec, Anglii, Turcji, Francji, Ukrainy, Kazachstanu, Włoch, Węgier, Gwatemali itp.

Nasze przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się tolerancji i poszanowania tradycji innych kultur. Chcemy, aby po ukończeniu naszej placówki wiedziały, że najważniejszy w życiu jest szacunek do drugiego człowieka.

Uczymy języka angielskiego poprzez zabawę w najbardziej naturalny sposób. Oprócz nauki języka angielskiego dbamy także o rozwój i poprawną polszczyznę dzieci. Codzienne głośne czytanie literatury dziecięcej sprawia, że język staje się bardzo bogaty w słownictwo.

Przedszkolaki wtedy bez problemu wchodzą w świat nauki czytania i pisania. Od samego początku naszej pracy przygotowujemy podopiecznych w oddziale zerowym do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej.

Dzieci kończące oddział zerowy w naszym przedszkolu są w pełni przygotowane do podjęcia nauki w szkole.

Wiemy, że ta praca to wielka odpowiedzialność za drugiego człowieka, ale uśmiech dziecka i postępy, które u naszych przedszkolaków obserwujemy, są dla nas największą satysfakcją.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA